IMPERiO CS 1.6 Public Server
Bun venit pe frumul nostru! Pentru mai multe detalii inregistreaza-te folosind nick & pass!
IMPERiO CS 1.6 Public Server
Bun venit pe frumul nostru! Pentru mai multe detalii inregistreaza-te folosind nick & pass!
IMPERiO CS 1.6 Public Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IMPERiO CS 1.6 Public Server

New Era! New Revolution! JUST IMPERIO!!!
 
AcasaHomeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
purE_lOvE*

purE_lOvE*


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! Empty
MesajSubiect: NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!   NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! EmptyLun 18 Ian 2010 - 14:12

NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!

-Crezi ca esti suficient de bun in Counter-Strike?
-Crezi ca poti demonstra ceva?
-Vrei sa te remarci?

OK...

Cel care va termina sfarsitul lunii pe primul loc in Top15 - Imperio va intra in posesia a 5 Euro, valabili numai in reteaua Orange!


Concurs deschis de catre membrul admin al Staffului Imperio, Asul - sponsorul oficial al acestei competitii!

Multumim!


Ultima editare efectuata de catre purE_lOvE* in Joi 21 Ian 2010 - 5:08, editata de 2 ori
Sus In jos
purE_lOvE*

purE_lOvE*


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! Empty
MesajSubiect: Re: NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!   NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! EmptySam 30 Ian 2010 - 16:57

Salut!!!

Astazi pe data de 30.01.2010 avem un castigator de care suntem mandrii cu totii!! Avem un cel mai bun player al lunii in cadrul <<Imperio>>!!
Nick`ul castigatorului este: Lukian^^ Cu alte cuvinte, beneficiarul a premiului in valoare de 5 Euro pus in joc si omul caruia ii multumim ca ne`a fost alaturi si avem tot mai multe asteptari de la el!!
De asemenea sincere multumiri merg din partea intregii comunitati "Imperio" catre membru admin "Asul" fara de care nu exista aceasta ocazie speciala as spune eu..!!


Incepand cu data de 01.02.2010 intreg topul celor mai buni playeri va fi restartat intr`u cat asteptam declaratia unei noi competitii!! Dar pana atunci ne vedem pe server si nu uitati: Nu trisati, jucati corect!! Imperio e cu ochii pe voi!!
Sus In jos
purE_lOvE*

purE_lOvE*


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! Empty
MesajSubiect: Re: NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!   NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! EmptySam 30 Ian 2010 - 17:07

Lukian^^ stiu ca erai convins ca vei castiga... Spune`mi mie si spune`le tuturor...Ai ridicat cu adevarat premiul sau totul a fost o minciuna??

Ca o ultima intrebare: Vei ramane printre noi sau ai deja alte planuri?
Sus In jos
lukian^^

lukian^^


Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 12/01/2010
Varsta : 35
Localizare : Tulcea

NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! Empty
MesajSubiect: Re: NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!   NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! EmptySam 30 Ian 2010 - 17:34

purE_lOvE* Sigur ca mi-am ridicat premiul si sigur ca eram convins ca voi castiga,dar sincer nu am jucat ptr premiu doar din placere,cs e un hobby de-al meu,Asul ..s-a tinut de cuvant bineinteles si vreau sa-i multumesc,si in viitor cine stie poate si eu voi contribui la acordarea unui premiu...!!Voi ramane alaturi de voi in continuare...nu scapati asa usor de mine,si ptr PLeYEri jucati in continuare pe >>Imperio<< ve-ti avea surprize!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! Empty
MesajSubiect: Re: NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!   NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO! Empty

Sus In jos
 
NEW CHALLENGE! JUST IMPERIO!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Imperio :*
» Imperio Banner
» BaNN3r Imperio
» BanneR Imperio CS
» Wallpaper Imperio CS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IMPERiO CS 1.6 Public Server :: Forum :: Concursuri Imperio-
Mergi direct la: