IMPERiO CS 1.6 Public Server
Bun venit pe frumul nostru! Pentru mai multe detalii inregistreaza-te folosind nick & pass!
IMPERiO CS 1.6 Public Server
Bun venit pe frumul nostru! Pentru mai multe detalii inregistreaza-te folosind nick & pass!
IMPERiO CS 1.6 Public Server
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IMPERiO CS 1.6 Public Server

New Era! New Revolution! JUST IMPERIO!!!
 
AcasaHomeCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Opinia mea...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
robin




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/11/2009

Opinia mea... Empty
MesajSubiect: Opinia mea...   Opinia mea... EmptyMier 13 Ian 2010 - 18:53

Neutral se pare ca de cand am lasat imperio (de fapt l-am preluat pentru un scurt timp ,atunci cand am adus serverul non stop si am plecat singur pentru ca nu ma simteam binevenit) acest forum a devenit un loc in care orice frustrat isi scrie opiniile fara a tine cont de o gramatica corecta si de un limbaj cat de cat corect.
Am impresia ca Daemon a cam scapat lucrurile de sub control(poate mi se pare) si ca ii lipseste o echipa de moderatori si de admini seriosi care sa doreasca sa faca ceva unic din brandul imperio.
Din cate vad eu de la plecarea meu numarul de useri pe forum a stagnat iar serverul este mai tot timpul gol,exceptand rarele seri cand mai intra lumea.
Nu ma criticati,tinand cont de investitia facuta...care desi nu e mare putea merge in alta parte,nici nu aveti dreptul sa imi reprosati ca nu am dreptate.
Am cumparat domeniu www.imperio-cs.info si acum e parcat la godaddy degeaba deoarece Daemon a vrut sa ramana pe .TK(sincer nu ii inteleg alegerea dar nu cred ca asta conteaza prea mult).Domeniul a fost cumparat pentru DNS(adica in loc sa va conectati cu functia connect imperio.idle.ro sa va conectati cu public.imperio-cs.info sau..orice alt nume inainte de imperio-cs.info(Adica nume.imperio-cs.info))
Acest refuz din partea lui Daemon cred ca a contribuit la dorinta mea de a renunta la acest server.Am impersia ca o sa se ramana la acelasi nivel pe forum de aceia vin cu o propunere cred ca benefica pentru voi userii de rand dar si pentru admini,moderatori,echipa in general.Daca imi este permis,imi doresc sa mut forumul pe domeniul www.imperio-cs.info si sa facem din server un loc unde civilizatia si comportamentul non-cocalar sa fie la el acasa.Am de gand sa duc o politica black seo(Optimizare fortata pentru atragere de useri) si sa mut de pe forumgratuit.ro
Cam asta e propunerea mea.Sper ca nu voi fi luat peste picior deoarece sunt mai vechi decat unii aici si am ajutat mult la popularizarea serverului.
Astept raspunsul si dorintele voastre.Tin sa precizez ca imi asum dreptul ca in cazul in care Daemon accepta propunerea sa fac adaugiri ulterioare la ceea vreau sa fac.


Multumesc,Robin!
Sus In jos
purE_lOvE*

purE_lOvE*


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Opinia mea... Empty
MesajSubiect: Re: Opinia mea...   Opinia mea... EmptyMier 13 Ian 2010 - 20:19

Robin (zis demisec) odata ce ai parasit comunitatea...imi cer scuze dar nu cred ca esti in masura sa iti dai opinia in legatura cu intregul staff...
A fost alegerea ta! Ar fi fost mai bine sa te gandesti la miscarea ta inainte sa actionezi...
Sus In jos
robin




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/11/2009

Opinia mea... Empty
MesajSubiect: Mda   Opinia mea... EmptyMier 13 Ian 2010 - 22:05

Mda,pai m-am intors in comunitate ca owner pe server 2...deci...cred ca acum sunt in masura:lol:..oricum era doar o opinie
Sus In jos
purE_lOvE*

purE_lOvE*


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 17/11/2009
Varsta : 32
Localizare : Constanta

Opinia mea... Empty
MesajSubiect: Re: Opinia mea...   Opinia mea... EmptyJoi 14 Ian 2010 - 6:06

Nu vreau sa mi-o iei in nume de rau dar, chiar tu ai spus ca forumul acesta a devenit un loc in care fiecare frustrat isi spune opinia... Hmm... apoi ai venit cu opinia ta...

Asta ar fi tot. Smile

Iti multumim sincer pentru grija pe care o porti pentru Imperio! Oricum vei ramane printre noi cel mai probabil... Smile
Sus In jos
robin




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 11/11/2009

Opinia mea... Empty
MesajSubiect: ...tinand cont   Opinia mea... EmptyJoi 14 Ian 2010 - 18:31

Mda,cred ca nu m-am facut bine inteles si asta e greseala mea...
Cand am zis ca orice frustrat isi spune opinia aici nu am zis ca userii in general ar avea frustratri ci ca orice persoana mai putin capabila intra aici si comenteaza...
Si da,ai dreptate ..o sa mai raman pe aici mult timp
Sus In jos
SlaYer

SlaYer


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 29/12/2009

Opinia mea... Empty
MesajSubiect: Re: Opinia mea...   Opinia mea... EmptyVin 15 Ian 2010 - 22:57

Moderatori nu sunt multi ai dreptate ...Si serverul va fi populat si ziua nu numai pe seara .
O opinie si de a mea :
Pune si u pe srv modul zombie nu respawn + warcraft sunt mai populate cele zOmbie.
Atat am avut de spus... geek
Sus In jos
Continut sponsorizat





Opinia mea... Empty
MesajSubiect: Re: Opinia mea...   Opinia mea... Empty

Sus In jos
 
Opinia mea...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IMPERiO CS 1.6 Public Server :: Forum :: Discutii-
Mergi direct la: